Profesionāli serveru nomas risinājumi!SIA “Projektam.lv” ir pilna spektra dažādu profesionālu IT&T risinājumu un netradicionāla hostinga pakalpojumu sniedzējs. Mūsu piedāvātais risinājumu portfelis palīdzēs atbildēt Jums uz dažādiem jautājumiem, kuri Jums kā uzņēmuma vadītājam vai menedžerim var rasties, domājot par uzņēmuma IT nodrošinājumu.Apskatīt piedāvājumu!
logo

IT&T pakalpojumi

Mūsu pakalpojumu klāstā ir ne tikai serveru noma un hostinga pakalpojumi. Protams, ka piedāvājam, Jums arī mūsu IT un T speciālistu pakalpojumus.

Nepieciešams ierīkot lokālo datortīklu ofisā? – izmantojiet mūsu LAN eksperta pakalpojumus, kurš veiks esošā datortīkla auditu, piedāvās tā optimizāciju vai ieteiks labojumus. Pēc tīkla ierīkošanas vai arī Jūsu esošajā tīklā veiks tīkla testēšanu ar profesionālu tīkla testeri no Agilent Technologies. Iespējama arī LAN tīkla sertifikācija.

Nepieciešama Windows, Linux vai kāda cita servera instalācija vai servera administrators? – izmantojiet mūsu serveru administratora pakalpojumus.  Mūsu administrators veiks Jūsu esošās infrastruktūras analīzi. Ja vajadzēs, tad ieteiks uzlabojumus. Protams, piedāvāsim tos arī ieviest. Jums nav servera? Varbūt Jums to vajag, lai nodrošinātu ikdienas biznesa procesus, piemēram, lielu failu apmaiņu starp darbiniekiem, svarīgu datu rezerves kopēšanu? Vai Jūs veicat svarīgu datu ikdienas rezerves kopēšanu?

Nepieciešams sakārtot ofisa datorus? Veikt pārbaudes vai instalācijas? – izmantojiet mūsu apvienoto speciālistu komandu, lai to izdarītu.

Zvaniet, rakstiet, izklāstiet savas vēlmes. Noteikti palīdzēsim.

Īsa konsultācija, protams, ka neko nemaksā! 🙂

Jaunumi

Jaunumi